Przejdź do treści

Polski kapiszonownik i jego historia

kapiszonownik
Pistolet czarnoprochowy

Historia polskich kapiszonowników sięga połowy 2016 roku, kiedy jako mistrz Polski w strzelectwie czarnoprochowym oraz inżynier postanowiłem opracować nowy typ kapiszonownika do Remingtona New Army. W tamtym czasie nie było takiego rozwiązania. Istniejące wówczas kapiszonowniki zapewniały dobrą współpracę z Coltami jednak Remington New Army był dla nich poza zasięgiem. Tak powstał pierwszy polski kapiszonownik mosiężny model PCA produkcji Polish Cappers. Po udanym debiucie na rynku postanowiłem rozszerzyć funkcjonalność kapiszonownika o możliwość ładowania Coltów i tak powstał unikalny model PCC, który w końcu 2022 roku został zastąpiony modelem PCCS.

Od samego początku podjąłem decyzję o sprzedaży moich kapiszonowników wyłącznie poprzez sklep firmowy i tak jest do dzisiaj. Jest to podyktowane koniecznością pełnej kontroli nad ceną dla Klientów, zachowaniem pod kontrolą całego procesu sprzedaży i jakości obsługi Klienta. Dlatego nie prowadzę sprzedaży hurtowej ani nie współpracuję z żadnym sklepem czy dystrybutorem.

Kapiszonownik PCP PRO

Historia do przeczytania tutaj.

Moje najlepsze tarcze i wskazówki do przeczytania tutaj.

Sklep Polish Cappers, powstał na początku 2017 roku w celu promocji naszego uniwersalnego kapiszonownika Polish Cappers model PCC na około 150 szt. kapiszonów. Na naszym kanale YouTube mogą Państwo prześledzić całą historię związaną z wprowadzaniem coraz doskonalszych rozwiązań. 

W kolejnych latach do naszej oferty wprowadziliśmy modele takie jak PCP PRO czy Star Capper. Modele PCP PRO oraz Star Capper są dostępne w przystępnych cenach i zadowolą każdego kto szuka prostych i skutecznych rozwiązań. Są świetną alternatywą do dość drogich kapiszonowników mosiężnych.

Kapiszonownik uniwersalny Star Capper powstał z myślą o zawodnikach startujących w różnego rodzaju zawodach, gdzie cenne sekundy potrzebne na załadowanie broni są na wagę złota. Jest to najszybszy kapiszonownik na rynku i zarazem najłatwiejszy w obsłudze.

Drugim kapiszonownikiem jest model PCP PRO, który jest drukowaną wersją naszego topowego modelu PCCS. Jest on w całości wykonany w technologii druku 3D z specjalnie dobranych materiałów zapewniających trwałość konstrukcji i przyjemność z obsługi.

Kapiszonownik uniwersalny model PCCS jest do kupienia wyłącznie w sklepie firmowym, jest najdoskonalszym naszym produktem, zapewnia niezrównany komfort obsługi i niezawodność oraz jest wykonany z niesamowitą dokładnością na przemysłowych obrabiarkach cyfrowych. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładkach produktowych w naszym sklepie. 

Przez ostatnie lata nasi Klienci z całego świata zakupili bardzo dużo naszych produktów. Ich niektóre opinie mogą Państwo przeczytać poniżej. Bardzo dziękujemy za zaufanie i wybór naszych produktów.

Opinie naszych Klientów z początku działalności : OPINIE KLIENTÓW

Poniżej znajdą Państwo filmy przedstawiające nasze produkty.


Film pokazujący kapiszonownik PCCS podczas pracy.

Film pokazujący kapiszonownik PCP PRO podczas pracy.

Film pokazujący kapiszonownik Star Capper podczas pracy.

Obecnie sprzedawany model kapiszonownika  Polish Cappers model PCCS oraz PCP PRO posiadają specjalnie zaprojektowaną unikalną na skalę światową głowicę ładującą, która umożliwia bezproblemowe i pewne nakładanie kapiszonów.

Więcej informacji na temat mosiężnego kapiszonownika model PCCS znajdą Państwo w naszym sklepie firmowym Polish Cappers.

Kapiszonownik uniwersalny Polish Cappers jest na rynku od 2017 roku, mamy 100% zadowolonych Klientów z Polski oraz z całego świata. 

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszymi filmami na naszym kanale YouTube umożliwi to Państwu optymalne wykorzystanie kapiszonownika na strzelnicy.

Zapraszamy do zakupów:

Firma Polish Cappers działa wyłącznie poprzez własny sklep firmowy

Sklep Polish Cappers najlepszy wybór na rynku od 2017 roku.

Facebook: Polish Cappers – Strona główna | Facebook